Torba transportowa dla niedużego psa

wygodna i przestronna psia torba
2018-11-15 trendzik 0 Comments

W przypadku dużego psa godna polecenia jest klatka, jeśli chcemy go przetransportować do wyznaczonego miejsca samochodem czy tez samolotem. Jeśli chodzi zaś o małe pieski, to w ich przypadku jak najbardziej można zainwestować w torbę do transportu. Wbrew pozorom obecnie można liczyć na szeroki wachlarz wyboru. Torby transportowe nie tylko są wygodne i praktyczne, ale również bardzo ładnie się prezentują. Dostępne są bowiem w przeróżnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Na który model się zdecydować?

Torba transportowa dla niedużego psa

Wybierając ja, należy zwrócić uwagę nie tylko na jej wygląd i cenę, ale również na kilka istotnych kwestii. Chodzi tutaj o jakość materiałów i wykonania. Wszystko to będzie miało bezpośredni wpływ na wytrzymałość torby, wygodę i bezpieczeństwo czworonoga. Powinna być wykonana z materiałów zapewniających dobrą wentylację. Nie może być przecież tak, że pies nie będzie miał czym oddychać. Wnętrze torby powinno być miękkie, co podniesie komfort podróży. Godną polecenia torbą jest model otwierany od góry i z boku. Powinna ona mieć uchwyty z podpiciami i pas, który można w razie potrzeby zdemontować. Mile widziane są torby z flauszowym dnem. Taka może stanowić wówczas tymczasowe legowisko podczas postoju.

Godnym polecenia modelem będzie ten wyposażony w pojemne kieszenie. Powinny one zapinać się na suwak czy też na magnesy. Idealnie nadają się do przechowywania smyczy czy tez psich smakołyków. Torby z wyjmowanym dnem pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu higieny, gdyż w każdej chwili można je bezproblemowo wyczyścić. Dobrze jest, jeśli torba ma nóżki, co z kolei pozwoli uchronić ją przed przemoczeniem w przypadku postawienia jej na wilgotnym podłożu. Torby dla psów – www.obroza-elektryczna.pl/torby-dla-psow/ mogą być także otwierane wyłącznie górą czy też mieć formę eleganckiego koszyka. W przypadku dłuższych podróży sprawdzi się torba-klatka.

Leave a Reply: